تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)4) زندگی نامه شهداي گرانقدر دانشجوي پیرو خط امام / 2)4)7) شهيد مهدي رجب بيگي / خدایا چرا خونمان را می ریزند! شهید مهندس مهدی رجب بیگی از دانشجویان دانشکده فنی و دانشجویان پیرو خط امام

خدایا چرا خونمان را می ریزند! شهید مهندس مهدی رجب بیگی از دانشجویان دانشکده فنی و دانشجویان پیرو خط امام

 خون نامه 

خدایا چرا خونمان را می ریزند!

 جرممان چیست؟ چز حب تو؟

 

از هابیل تاکنون همواره شهیدمان ساخته اند. 

 

قرن‌ها است که زنجیر بر پایمان و شکنجه همراهمان است. 

 

پایمان را شکستند تا نرویم.  زبانمان را بریدند تا نگوییم خونمان را ریختند تا نباشیم اینان چرا از «انسان» می هراسند؟ چرا از ایمان می ترسند؟ خدایا تو می دانی که زجری است ماندن بدون آنها.  پنداری که تنمان سرد شده است، چشممان در سوگشان پر اشک و جایشان در نبودشان در «خالی» است. 

 

هنوز صدایشان در گوشمان طنین افکن است.  چه نیکو آیه «وحدت» می خوانند چه زیبا سوره «شهادت» را تفسیر کردند.  چه خوب سرود «ایمان» را زمزمه کردند و چه خوش در آسمان شب «درخشیدند» و چه زود از کنارمان رفتند.  اللهم عون بلایی!

 

خدایا چه رنج بزرگی! خدایا : درد سال‌های سال بر سرمان آواره شد.  چه لحظات غمباری! یارانمان تنهایمان گذاشتند.  به سوی آسمان پر کشیدند «حر» بودند.  «ابوذر» بودند.  یک کلام اصحاب «امام» بودند و به نور مطلق پیوستند.  طلوع فجر را بر قله گیتی نمایان ساختند، اگر چه خود در این راه سوختند. 

 

خدایا : تو می دانی چه می کشیم.  پنداری که چون شمع می سوزیم و ذوب می شویم، آب می شویم.  ما از مردن نمی هراسیم، اما می ترسیم بعد از ما «ایمان» را سر ببرند.  و اگر نسوزیم هم که روشنایی می رود و جای خود را دوباره به شب می سپارد.  چه باید کرد؟

 

 

 

 

آری، یاران همه به سوی مرگ رفته انددر حالی که نگران «فردا» بودند.  خدایا نکند وارثان خون این شهیدان در راهشان گام نزنند؟ نکند شیطان‌های کوچک با «خون» اینان «خان» شوند؟

 

نکند «جانمایه»‌ها برای «بی مایه ها» ی دون «سرمایه» مقام شود.  نکند زمین «خونرنگ» به تسخیر هواداران «نیرنگ» در آید.  نکند شهادت آنها پایگاه‌ها «دنائت» آنها بشود؟ نکند میوه درخت «فداکاری» اینان را «صاحب ریا کاری» بچیند؟ نکند ؟ جنگ یارانمان به جنگ «فرنگی مسلکان» افتد؟ نکند «خونین کفنان» در غربت بمیرند تا «خویش باوران غرب» کام گیرند؟

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

میرویم تا خط امام بماند. شهید مهدی رجب بیگی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام

میرویم تا خط امام بماند. زندگی نامه شهید مهندس مهدی رجب بیگی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام

میرویم تا خط امام بماند. شهید مهدی رجب بیگی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *