تیتر خبرها

شهيد ناصر فولادي امام جماعت ما بود…

 مهندس فتحعلیشاهی

 مردی متین، عاقل و محبوب بود یک نورانیت خاصی در چهره اش پیدا بود بعد از شهادت برادرم در خانه ی ما جلساتی شکل می گرفت قرار شد نماز جماعت هم برگزار گردد. به همین مناسبت همۀ دوستان، ناصر را به عنوان ((امام جماعت)) انتخاب کردند همیشه در سجده این ذکر را نیز تکرار می کردند: ((بسم رب الشهداء و الصدیقین، بسم رب الصالحین))، تواضع، فروتنی و صمیمیت ایشان در حد بالایی بود بطوری که در اولین برخورد هرکس جذب او می شد. واقعاً او مصداق ((شیر روز زاهد شب)) بود. در نماز حالت خاصی پیدا می کرد. من خودم شخصاً نتوانستم او را بشناسم چرا که عقل ما عاجز از درک روح این بزرگواران است. خاطره ای که از او در آخرین دیدار بیاد دارم؛ پس از پشت سر گذاشتن  یکی از مراحل عملیات بیت المقدس بود، بعد از عملیات وقتی صبح، صبحانه پخش شد، ایشان با این که شب گذشته شام نخورده بودند، صبحانه را جمع کرده و در کوله پشتی گذاشتند و فرمودند: صبر می کنیم تا همه نفرات برگردند.

 

شهید در این عملیات نقش هدایتی خوبی داشت.

 

دشمن در این منطقه خاکریزهای چندانی نداشت و تنها یک سری خاکریز برای تانکها ایجاد کرده بود و ناصر بچه ها را خیلی خوب به سمت آن سنگرها هدایت می کرد…

 

آن شب که عملیات ایذایی انجام شد، فردای آن روز خرمشهر از چنگال دشمن آزاد شد. در آن زمان ناصر از طرف قرارگاه به آنجا رفته بود و چون هنوز داخل شهر درگیری بود، او هم به کمک شتافته بود چرا که اصلاً آرام و قرار نداشت و همیشه منتظر فرصت بود و تا می شنید که فلان جا عملیات است شرکت می کرد. و سرانجام نیز در خرمشهر به شهادت رسید که عصر همان روز، جنازه ایشان را به ستاد معراج شهدا انتقال دادیم.

درباره ی مدیریت

مطلب پیشنهادی

شهيد ناصر فولادي از فاتحين لانه جاسوسي آمريكا

شهيد ناصر فولادي بخشدار جبال بارز در شهرستان جیرفت ،استان کرمان  ناصر، گل سفید رنگ …

یک دیدگاه

  1. خدا شهدای تسخیر کنندة لانه جاسوسی را بر درجاتشان بیفزاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *