تیتر خبرها

يانكي هاي پر رو!

گزارشي از جشن كماندوهاي آمريكايي به مناسبت عمليات طبس، يانكي هاي پر رو!

خدا را صد هزار مرتبه شكر كه آمريكايي ها در حمله خود به ايران در كوير طبس -عمليات «كاسه برنج»- شكست مفتضحانه اي خوردند وگرنه معلوم نبود چه مي كردند.
با آن افتضاحي كه در طبس به بار آوردند هر سال نيروهاي مثلاً ويژه سالگرد آن را هم برگزار مي كنند و حتماً براي روح آن هشت تفنگدار متجاوز هم كه به درك واصل شدند، طلب مغفرت مي كنند.
اين عكس ها هم كه اين پائين مي بينيد، مربوط به برگزاري مراسم سالگرد اين عمليات در پايگاه آمريكايي ها در ژاپن به نام «كادنا» است كه سال گذشته برگزار شده و سايت نيروي هوايي ارتش آمريكا آنها را منتشر كرده است.
28 سال قبل، نيمه هاي شب آن همه هلي كوپتر و هواپيما و صد و خرده اي به اصطلاح كماندوهاي زبده وارد كوير شدند و همه مردم و مسئولين هم احتمالاً در خواب.
چند ساعتي ماندند و هشت كشته هم دادند و با خفت دمشان را گذاشتند روي كولشان و رفتند. حالا بعد از اين همه سال جشن هم مي گيرند. عجب يانكي هاي پررويي هستند.
¤ جناب سرهنگ بازنشسته «كنث پول» كه 24 سال در نيروهاي ويژه ارتش آمريكا خدمت كه چه عرض كنيم جنايت كرده و حالا هم داره خاطرات دست گل هاي آن شب به ياد ماندني در طبس رو تعريف مي كنه. به افتخار جناب سرهنگ… هورا!¤ اينها هم اعضاي «گروه353 عمليات ويژه» در پايگاه «كادنا» هستند و به خاطرات سرهنگ گوش مي كنند و احتمالاً توي دلشون دعا مي كنند كه بوش حماقت كارتررو تكرار نكنه.¤ اين خانم و آقايون هم جزء همون گروه خيلي ويژه هستند و دارند پرچم كشورشون رو به ياد آن هشت نفري كه در طبس نفله شدن جمع مي كنن. راستي مگه نبايد پرچم رو بالا ببرن؟!
ببخشيد. يادم نبود چقدر عمليات موفقيت آميز بوده!¤ اين يكي هم گروهبان «آنتوني هسكيت» هستن كه در اين جشن باشكوه داره توانايي هاي ويژه خودش رو به دوستان نشون مي ده تا ثابت كنه به خوبي اون هشت نفر مي تونه نفله بشه! ان شاءالله سال ديگه مراسم خودش رو برگزار كنن.
راستي يه وقت فكر نكنين اينا داستان بود. اگه شك دارين برين به سايت كماندوهاي ويژه عمليات نيروي هوايي(Air force special operations command) و با چشم مبارك خودتون ببينين.
گزارش از بسيجيان بدون مرز

درباره ی مدیریت

مطلب پیشنهادی

چرا قرارداد 1975 مرزی الجزایر میان عراق و ایران ، متزلزل شد؟

  چرا قرارداد 1975   مرزی  الجزایر میان عراق و ایران ، متزلزل شد؟ گر چه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *