تیتر خبرها
خانه / بخش 14) افاضات ضد انقلابی / 14)1) صادق زیبا کلام و افاضات عالمانه و مدبرانه! / نامه ­ای پیرامون عذرخواهی صادق زیباکلام از مردم اوکراین همراه با متن نامه سر و ته گشاده این متفکر بزرگ!

نامه ­ای پیرامون عذرخواهی صادق زیباکلام از مردم اوکراین همراه با متن نامه سر و ته گشاده این متفکر بزرگ!

نامه ­ای پیرامون عذرخواهی صادق زیباکلام از مردم اوکراین همراه با متن نامه ته گشاده این متفکر بزرگ!

بنام خدا

حضور پر فیض استاد دهر علامه بزرگوار علوم سیاسی و غیر سیاسی و علوم معقول و منقول آمده از غرب و عاشق بیقرار تسلط آمریکا بر کشور انقلابی ایران! و مدافع منافع آمریکا در سراسر جهان و به رسمیت شناساننده کشور جعلی اسرائیل و آوارگی ملت فلسطین

 جناب اقای دکتر علامه  صادق زیبا کلام زیده الله امثاله لمنافع امپریالیسم آمریکا!

اگر چه دعوای شرق و غرب را به ما ربطی نیست و کار به کار آنها نداریم، اما جنابعالی را چه ربطی به  حمایت از منافع آمریکا و اروپا و غرب!؟ مگر شما وکیل مدافع منافع آنان هستید!؟ که ظاهراً هستید!

i love usa
i love usa

حضور رهبران اروپا از اشتون و مشتون  تا کری و مری در روزهای این انقلاب آزادیخواهانه رنگین و ننگین در میان مردم انقلابی! اوکراین  را احتمالاً شما که مقلد حضرت کبک بوده و سر خود را تا ناف زیر برف نموده­اید، ندیده­اید! همانگونه که ناله مردم فلسطین و جنایات بی­نظیر در حق آنان را ندیده و وجدانتان در خواب است!

و روسیه را بهانه کرده­اید تا ننگ را با رنگ پاک کنید! تا نشان بدهید که مزدوران سازمان سیا در لباسهای ایرانی و  افغانی و عراقی و سوری و در لباس طرفداران آزادی و لیبرالیسم نیز چون انقلابیون آزادیخواه اوکراینی برای خودشان کسی هستند و جنایات و مزدوری و نوکری و بی حیثیتی آنان را به فراموشی بسپارید تا کسی از شما نپرسد در جریانات کوی دانشگاه سال 78 و در جریانات  سال 88 شما و همفکرانتان با آمریکائیها و مزدوران بی­حیثیت آنان در داخل و خارج چه مراوداتی داشتید تا مأموریت ناکام منافقین و صدام را تمام کنید و نتوانستید! و به این وسیله میخواهید بی­حیثیتی خود و دوستان لیبرال عاشق غرب استعمارگر سلطه طلب را که اسناد همکاریتان  از لانه جاسوسی آمریکا بیرون آمد را از انظار مردم دور سازید و به فراموشی بسپارید.

حقیقت این است که جنابعالی بی ­حیثیتی را نیز مکتبی در میان مکتبها و موجود بی­حیثیت را نیز آدمی در میان آدمها فرض نموده­ اید و خوکهای شهوت پرست را با ملائک یکسان دیده­اید و مزدوری و وطن فروشی و قلم فروشی و علم فروشی و خود فروشی سیاسی را نیز کاری شرافتمندانه در میان شغلها فرض نموده­اید! و به همین دلیل از آزادیخواهان اوکراینی و به عبارت دیگر از مزدوران آمریکا حمایت و برای آنان دل سوزانده­ اید و زنی را که به جرم فساد مالی و غارتگری مردم اوکراین در زندان بوده است و یا کسانی را که با رئیس جمهور قانونی یک کشور پیمانی را امضا نموده و در کوتاهترین زمان بر زیر تعهدات خود زده­اند را آزادیخواه قلمداد بنمایید و در حقیقت بر غارتگری آمریکا که حمایتش از ملل برای غارت آنان است صحه بگذارید.kkkkl

 و چرا جنابعالی از طرفداران این انقلابیون وطنفروش هستید و چرا از آنان عذر میخواهید و آنان را ملت اوکراین نامیده اید ظاهراً دلیلی جز چاپلوسی برای ابرقدرتها برای کسب یک گرین کارت و یا پناهندگی به آنان در روز مبادا و یا گرفتن یک جایزه رذالت با عناوین مطنطن مانند فعال حقوق بشر و آزادیخواه و طرفدار آزادی قلم و مبارز در راه صلح (و یا بهتر توصیف شود: مرگ و سکوت و خفقان ملل مظلوم) چیزی معنا نمیدهد! همانگونه که همین چند روز قبل اسرائیل را نیز به رسمیت شناختید و بر حق وتوی ابرقدرتها در سازمان ملل صحه گذاشتید و تحمیل آوارگی همیشگی یک ملّت را در بیابان و سرزمینهای دیگر که با نقشه کثیف آنان اتفاق افتاد، پذیرفتید.

ظاهرا جنابعالی وجدان انسانی خود را لگد کوب کرده­اید خواه به دلیل مجذوب ابرقدرتهای سلطه­گر غارتگر جنایتکار آدمکش شدن و یا مرعوب سر و صدای آنان گردیدن!

برای اطلاع گوشه ای از نامه دوست گرانقدر و رهبر فکری جنابعالی در دوران مشروطه که به نکاتی وحشتناک در مورد آزادی و مقر و محل صدور آن اعتراف نموده است آورده میشود تا ملت ایران بداند آبشخور شما و ازادی مورد ادعای شما در کجاست و شما در درونتان چه میگذرد و به کجا وابسته هستید و چرا در برابر مظلومان جهان صف بندی نموده­اید و ملت ایران را متهم به دشمنی و دشمن سازی میکنید و منفجر کنندگان بمب اتم در شهرهای مسکونی و صاحبان حق وتو که همان حق توحش است را به فراموشی میخواهید بسپارید.

حسن تقی زاده که در مجلس اول ظاهراً نماینده تبریز بود و با تقلب به این مقام عظما نائل شده بود، جریان تحصن آزادیخواهان مشروطه طلب! در سفارت انگلیس و نیز کنسولگریهای آن در سایر شهرها را چنین تعریف نموده است:

 « … این بود که اهالی پایتخت و سایر بلدان، بعد از مقاومتهایی که خودشان با استبداد کردند، بالاخره مجبور شدند که خودشان را به سفارت خانه و قنسولگری های انگلیس، یعنی یک قطعة خاک آزاد! کشانده و در آنجا « سنگ حرّیت ایران» را گذاشتند. دولت انگلیس هم که موافق معهود، آزادی دوست بود و آن وقت هم حکومت در دست آزادی طلبان بود، به این حرکت انقلابیِ حریّت پرستانه در ایران هر نوع « کمک معنوی» و « پناه روحانی» داده، ملّت ایران را که از صد سال به این طرف مجذوب محبّت خود نموده بود، الحق، ممنون « منّت تاریخی» خود کرده و مشروطیّت و پارلمان ایران را « فرزند روحانی!» خود قرارداد.563029_343997972399899_1912563293_n

( اوراق تازه یاب مشروطیّت و نقش تقّی زاده، به کوشش ایرج افشار، ص 103  به نقل از مقالات تاریخی، دفتر ششم، رسول جعفریان، انتشارات دلیل چاپ اوّل1379 ص96)

در ضمن همزمانی تاریخ نامه با جریانات 14 اسفند لیبرالهای خود فروخته همگام با آمریکا و بنی صدر و منافقین، در زمین چمن دانشگاه تهران در سال 59 نیز نشان از همگامی شما با آنان میدهد و گرنه میشد آن را یک روز قبل و یا یک روز بعد منتشر نمود!

والسلام

سید محمد هاشم پوریزدانپرست

عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز

عذرخواهی صادق زیباکلام از مردم اوکراین

صادق زیباکلام در نامه‌ای سرگشاده، از مردم اوکراین عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرآنلاین، متن نامه زیباکلام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

حضرت وزیر مختار ممالک محروسه اوکراین زید التوفیقاته

با سلام و اداء احترام به حضرتعالی به نمایندگی از مملکت ابدمدت و قوی‌شوکت اوکراین، مایل بودم تا مراتب عذرخواهی خویش را به عنوان احدی از شهروندان ایران به ملت آزاده و سربلند اوکراین به واسطه رویکرد رسانه‌ها و صاحب‌نظران حکومتی در ایران نسبت به روایتشان از تحولات کشور شما ابلاغ نمایم.

من آمریکا را خیلی خیلی دوست دارم و برای ارتباط با آن سی سال است شب و روز خواب خوش میبینم!
من آمریکا را خیلی خیلی دوست دارم و برای ارتباط با آن سی سال است شب و روز خواب خوش میبینم!

حضرت وزیر مختار، ظرف چند هفته‌ای که مبارزات آزادی‌خواهانه ملت بزرگوار اوکراین در جریان بوده، بسیاری از کارشناسان حکومتی و رسانه‌های آنها بالاخص رادیو و تلویزیون دولتی ایران این مبارزات را به گونه‌ای منعکس نموده‌اند کأنه همه مجاهدت‌های مردم اوکراین در اصل طرح و نقشه غربی‌ها و در راس آنان ایالات متحده اتازونی می‌بوده. علیرغم آنکه روسیه با زور و نقض تمامیت خاک کشور شما و زیر پا گذاردن همه عهد و میثاق‌های بین‌المللی به کشور شما تجاوز نموده و قیام مردم شما را “کودتا و راهزنی” نامیده، مع ذلک رسانه‌ها و نظریه‌پردازان و کارشناسان دولتی در ایران سخن از طرح‌ها و نقشه‌های غربی‌ها برای نفوذ و حضور در اوکراین می‌نمایند. با اینکه دنیا شاهد به حرکت درآمدن تانک‌های روسیه در خیابان‌های کریمه می‌باشد، مع ذلک محافل دولتی در ایران سخن از “تهدیدات نظامی ناتو علیه روسیه و مردم اوکراین” می‌نمایند.

پینوشه ژنرال آمریکایی و جنایتکار بی نظیر و قتل عام کننده مردم شیلی لحظاتی پس از پیروزی کودتا
پینوشه ژنرال آمریکایی و جنایتکار بی نظیر و قتل عام کننده مردم شیلی لحظاتی پس از پیروزی کودتا

جناب وزیر مختار، نگاه جانبدارانه، غیرمنصفانه و ناحق مسئولین رسمی و دولتمردان ما را به دل نگیرید. آنها در راستای سیاست “نه شرقی نه غربی” وظیفه دارند تا از هر سیاست نا به‌ حق و غیر مردمی روسیه دفاع کنند و متقابلا هر حرکتی که در راستای غرب باشد را محکوم نموده و از آن تبری جویند.

مزدوران ایرانی شیطان بزرگ محسن سازگارا و رهبران شورش در کوی دانشگاه تهران در کنار بوش جنایتکاری که مردم عراق و افغانستان را به خاک و خون کشید
مزدوران ایرانی شیطان بزرگ
محسن سازگارا و رهبران شورش در کوی دانشگاه تهران در کنار بوش جنایتکاری که مردم عراق و افغانستان را به خاک و خون کشید

بدانید که همچون مردم آزادیخواه روسیه که علیه سیاست‌های تجاوزکارانه کشورشان در اوکراین در خیابان‌های مسکو دست به اعتراض و تظاهرات زدند، دل بسیاری از مردم آزادی‌خواه و حق‌طلب ایران هم با مردم اوکراین است.

پاینده باد مردم و کشور اوکراین

صادق زیباکلام

14 اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و دو»

 

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

من آمریکا را خیلی خیلی دوست دارم و برای ارتباط با آن سی سال است شب و روز خواب خوش میبینم!

نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات! برای ارتباط با آمریکا باید ایدئولوژی انقلاب اسلامی و توجه به سرنوشت سایر مسلمانان را کنار بگذاریم و خود را پرچمدار یک نبرد تاریخی ندانیم!

نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات! برای ارتباط با آمریکا باید ایدئولوژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *