تیتر خبرها
خانه / بخش 6) آمریکا و نظام سلطه / 6)3) صهيونيسم جهاني و پيرامون دولت نژادپرست اسرائيل / جایزه ای برای تمسخر بشریت!داووس به رئیس رژیم صهیونیست کودک‌کش جایزه صلح داد !

جایزه ای برای تمسخر بشریت!داووس به رئیس رژیم صهیونیست کودک‌کش جایزه صلح داد !

داووس به  رئیس رژیم صهیونیست کودک‌کش جایزه صلح داد !

کی به کیه!
کی به کیه!
اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داووس به شیمون‌پرز، رئیس رژیم جنایتکار رژیم صهیونیستی جایزه‌«صلح» داد!
اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داووس به شیمون‌پرز، رئیس رژیم جنایتکار رژیم صهیونیستی جایزه‌«صلح» داد!
منابع خبری روز گذشته اعلام کردند رئیس اجلاس مجمع جهانی اقتصاد (داووس) با معرفی «شیمون‌پرز»، رئيس رژیم جنایتکار صهیونیستی را «یک نمونه جهانی»! که «دارای شخصیتی بسیار ویژه»! است معرفی کرده و اولین جایزه این اجلاس را به وی اعطا کرده است.
علت انتخاب این فرد، نقش وی در روند صلح! و فعالیت‌های ویژه‌اش در دو عرصه «اقتصاد و تکنولوژی عنوان شده است. نام این جایزه که برای اولین بار است از سوی اجلاس داووس به فردی داده می‌شود «روح داووس» نام دارد.
نکته جالب توجه اینکه، پرز پس از دریافت این جایزه گفته «باز هم برای تحقق صلح در خاورمیانه تلاش خواهد کرد.»!
جنایت‌های رژیم تحت ریاست «پرز» آنقدر زیاد است که نیازی به بازگو کردن آن نیست. بر کسی نیز پوشیده نیست که امروز سوریه تاوان حمایت خود از مقاومت منطقه را می‌دهد و کار ویژه جبهه مقاومت نیز مبارزه با رژیم صهیونیستی است. بنابراین هیچ رژیمی بیش از رژیم صهیونیستی از بحران سوریه و تضعیف جبهه مقاومت بهره نمی‌برد!
ناظران سیاسی منطقه این پرسش را مطرح کرده‌اند که آیا نباید به ماهیت صلح‌طلبانه نهادهایی مثل مجمع جهانی اقتصاد شک کرد که به جنایتکاری مثل پرز کودک‌کش جایزه صلح می‌دهد؟

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *