تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)9) خبر / پیرامون بزرگداشت نلسون ماندلا توسط جنایتکاران جهانی و ابرقدرتهای جهانخوار: آمریکا و غرب به ملت‌های تحت ستم می‌گویند خشونت بد است البته برای شما!

پیرامون بزرگداشت نلسون ماندلا توسط جنایتکاران جهانی و ابرقدرتهای جهانخوار: آمریکا و غرب به ملت‌های تحت ستم می‌گویند خشونت بد است البته برای شما!

نلسون ماندلا
نلسون ماندلا

 پیرامون بزرگداشت نلسون ماندلا توسط جنایتکاران جهانیو ابرقدرتهای جهانخوار: آمریکا و غرب به ملت‌های تحت ستم می‌گویند خشونت بد است البته برای شما!

نلسون ماندلا
نلسون ماندلا

داریوش سجادی مدیر شبکه ماهواره‌ای تعطیل شده هما با انتشار این مطلب در وبلاگ خود، به درگذشت نلسون ماندلا رهبر نهضت ضد آپارتاید آفریقای جنوبی و اشک تمساح مقامات آمریکایی و اروپایی پرداخت. او می‌نویسد: «خشونت بد است البته برای شما»(!) پیام زیرکانه‌ای بود و هست که در تمجید از ماندلا و شعار «فراموش نکن اما ببخش» ایشان در حیات و اینک در ممات وی توسط اصحاب قدرت و جنایت و سلطه و با تکیه بر سلطه رسانه‌ای خود به جهان پمپ کرده و می‌کنند!

وی معتقد است: هر چند ماندلا به صفت شخصی فاقد اندیشه عمل بود اما به اعتبار عملکرد و سلوک فردی‌اش مرد شایسته احترامی بود و هست. اما تمجید سران سلطه و ائمه جنایت و شرارت در جهان از وی مرد رندی ایشان در مصادره خشونت را به اثبات می‌رساند.

ماندلا از حیث هدف مبارزاتی‌اش قابل مقایسه با آبراهام لینکلن رئیس جمهور اسبق ایالات متحده است و جالب آنکه کماکان هر دو مشهورترین و محبوب‌ترین پایمردان در مبارزه با نژادپرستی هستند.

وی با اشاره به مقایسه ماندلا و آبراهام لینکلن می‌نویسد: هر چند هر دو ایشان اهتمام خود را صرف مبارزه با نژادپرستی و برابری سیاه و سفید کردند اما اختلاف این دو در آن است که ماندلا جنبش خود را با پرهیز از خشونت به موفقیت رساند و لینکلن جنگ شمال و جنوب را با کشتار بالغ بر «هفتصد هزار نفر» به پایان برد!!!

13-9-16-1249633

سجادی یادآور شد: وقتی به شیدائی نامتعارف اصحاب قدرت و جنایت در بزرگداشت ماندلا تأمل می‌کنیم، نمی‌توانیم خود را به حماقت بزنیم. پیام مستتر ائمه سلطه و جنایت در بزرگداشت ماندلا و بخشایشگری ماندلا آن است که؛ ای محرومان و رنجبران و ستمدیدگان و مظلوم واقع شدگان جهان! اگر بر حسب تصادف مبارزات آزادیخواهانه و عدالت‌طلبانه و حق‌جویانه‌تان علیه ما و مظالم ما به موفقیت رسید آنگاه تأسی به «ماندلا» کنید و ما را ببخشید هر چند نمی‌توانید فراموش کنید! خشونت بده! اما برای شما! حق انحصاری استفاده از خشونت تنها تعلق به ما دارد و ما مجازیم تا بی‌حدی در برخورد با شما بی‌پروا اعمال خشونت کنیم و بکشیم و بدریم و جنایت کنیم اما شما ببخشید ولو آنکه نمی‌توانید فراموش کنید!

از سوی دیگر وبسایت تصریح با مرور اظهارات سالیان اخیر ماندلا، از قول وی نوشت: کشوری که مرتکب جنایات غیرقابل توصیف شده، ایالات متحده آمریکا نام دارد. آمریکا ارزشی برای بشریت قائل نیست.

ماندلا همچنین می‌گوید: در انتخابات انگلیس و ایالات متحده آمریکا، هیچ ناظری از آفریقا و آسیا حضور ندارد. ولی در انتخابات کشورهای آفریقایی و آسیایی باید ناظران آمریکایی و انگلیسی حضور داشته باشند!

یادآور می‌شود محافل سیاسی و رسانه‌های جبهه استکبار در سالهای از کارافتادگی این رهبر مبارزه با آپارتاید استعماری، سعی کردند از او چهره مقاومت مدنی و مبارزه منفی بسازند و این نماد تحریف شده را به مردم کشورهای انقلابی – برای ایجاد اختلاف و درگیری در درون این کشورها- تحمیل کنند. اتفاق مشابهی نیز درباره گاندی صورت گرفت.

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

روایت مرحوم عسگراولادی از بزرگ‌ترین تبهکاری فتنه‌گران

روایت مرحوم عسگراولادی از بزرگ‌ترین تبهکاری فتنه‌گران در پی درگذشت مبارز پرسابقه حاج‌حبیب‌الله عسگراولادی، نشریات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *