تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)9) خبر / فاتحان لانه جاسوسی تقدیر شدند

فاتحان لانه جاسوسی تقدیر شدند

فاتحان لانه جاسوسی تقدیر شدند

لانه جاسوسی
تظاهرات و حمایت مردم از اقدام تاریخ ساز دانشجویان مسلمان پیرو خط امام- لانه جاسوسی

تهران – تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام که در تسخیر لانه جاسوسی حضور داشتند، در نخستین همایش تقدیر از فاتحان لانه جاسوسی مورد تقدیر قرار گرفتند.

فاتحان لانه جاسوسی تقدیر شدند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، این همایش که در آستانه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار و در محل لانه جاسوسی برگزار شد، از خانواده شهیدان رجب بیگی، وزوایی، ورامینی و شهبازی با حضور حجت الاسلام محمدیان رییس نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها تقدیر شد.

همچنین از خانم ها مصلحی و زحمت کش و آقایان پوریزدان پرست، شیخ الاسلام، آقامیری و روح الامینی به عنوان فاتحان لانه جاسوسی تقدیر شد.

در این مراسم چهار نفر از دانشجویان پیرو خط امام که در زمان تسخیر لانه جاسوسی حضور داشتند، به بیان گوشه هایی از خاطرات خود پرداختند.

ˈپوریزدان پرستˈ در خاطره ای از آن روزها، گفت: در لانه جاسوسی اتاقی به نام اسناد وجود داشت که وقتی وارد آن شدیم برخی از این اسناد پودر شده بود و بخشی به شکل رشته در آمده بود.

وی با بیان اینکه رایانه ها در محل لانه جاسوسی تخریب شده بود، اظهار داشت: نوار کاستی را یافتیم که بعد از اصلاح کامپیوترها توانستیم اطلاعات بسیار زیادی را از آن استخراج کنیم.

این دانشجوی پیرو خط امام در بخش دیگری از خاطراتش به یافتن برگه ای حاوی اسامی ایرانیان و کدهای رمزی که به آن اختصاص یافته بود، اشاره کرد و افزود: وقتی یکی از این کدها را به خانمی که مسوول ایرانی ها بود، ارائه کردیم بلافاصله نام واقعی آن شخص را بیان کرد.

پوریزدان پرست با بیان اینکه این اسامی متعلق به ایرانیانی بود که با سیا همکاری می کردند، ادامه داد: اسمی که این خانم گفت خسرو قشقایی بود که بعدها در استان فارس شورش کرد و پس از به شهادت رساندن 12 بسیجی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه بنی صدر به این سند توجهی نکرد، اظهار داشت: قشقایی به عضویت در سازمان جاسوسی آمریکا سیا اعتراف کرد و بعد نیز اعدام شد.

ادامه دارد…

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

چرا قرارداد 1975 مرزی الجزایر میان عراق و ایران ، متزلزل شد؟

  چرا قرارداد 1975   مرزی  الجزایر میان عراق و ایران ، متزلزل شد؟ گر چه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *