تیتر خبرها
خانه / بخش 1) مطالب از مسئول سایت تسخیر / 1)1) مصاحبه های مسئول سایت تسخیر / بازدید تسخیر کنندگان لانه جاسوسی آمریکا از این محل

بازدید تسخیر کنندگان لانه جاسوسی آمریکا از این محل

بازدید تسخیر کنندگان لانه جاسوسی آمریکا از این محل

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲

سياست ما_تسخیرکنندگان لانه جاسوسی آمریکا در تهران از این محل پس از ۳۱ سال بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام که لانه جاسوسی آمریکا را در تهران در سال ۵۸ تسخیر کرده و انقلاب دوم را به وجود آورده اند از موزه ، دستگاهها و سامانه های جاسوسی بازدیدکردند.

فائزه مصلحی یکی از دانشجویان پیرو خط امام در مصاحبه با خبرنگار ما با بیان اینکه پس از ۳۱ سال از این موزه و دستگاه های جاسوسی آن بازدید می کنیم گفت: ماهیت این انقلاب استکبار ستیزی و فضای جدیدی در کشور برای شناسایی بیشتر استکبار به وجود آمده و نوعی بازخوانی از آمریکا در حال شکل گرفتن است.

وی با بیان اینکه ایران تغییری نکرده است افزود: انقلاب اسلامی بر روی ارزشها، شعارها، آرمانها و وفاداری به خون شهدا ایستاده است و آمریکا هر روز به شیطنتش می افزاید.

این استاد دانشگاه و حوزه گفت: ایران امروز از سی و دو سال پیش قدرتمندتر و آمریکا زبون تر شده است.

روح الامینی یکی دیگر از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا نیز گفت:‌ پیروزی انقلاب اسلامی تبلور مردم ما علیه استبداد بود و خاندان پهلوی زیر نظر آمریکا و انگلیس دهها سال شلاق برگرده ملت زدند و با همه جنایت هاییشان جواب درخوشان را دریافت کردند.

این استاد دانشگاه افزود: برای اینکه آن رژیم مانند زمان ملی شدن نفت در سال ۳۲ توسط آمریکا برنگردد و آرزوی هواداران رژیم شاهنشاهی و ضد انقلاب برآورده نشود و برای اعتراض لانه جاسوسی تسخیر شد.

روح الامینی گفت: پناه دادن آمریکا به شاه و دعوت آن به آمریکا نشانه این بود که آمریکا می خواست شاه را به کشور برگرداند و اشغال لانه جاسوسی اعتراضی به این مداخله آشکار آمریکا بود.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه امام راحل تقریبا یک ساعت پس از تسخیر لانه جاسوسی پیام فرستاد و گفت خوب جایی را گرفتید افزود: آن جمله امام که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و محافظت شبانه روزی مردم از ما موجب استواری ما شد و واهمه لحظات ابتدایی تسخیر لانه از بین رفت.

شیخ الاسلامی یکی دیگر از اعضای دانشجویان تسخیرکننده لانه جاسوسی آمریکا در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: غروب همان روز وارد مجموعه دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی شدمو آقای آهرن رئیس ایستگاه جاسوسی سی آی ای در تهران را ملاقات کردم.

مشاور امور بین الملل مجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری از اسناد لانه جاسوسی با صحبت های رئیس ایستگاه جاسوسی سیا برای ما روشن شد.

شیخ الاسلامی در پاسخ به این پرسش که چرا ۱۳ آبان جهانی شده است گفت: محدوده انقلاب اول، ایران و ضد شاه بود و محدوده انقلاب دوم ، جهان و ضد آمریکا و استکبار بود.

وی درباره شعار مرگ بر آمریکا افزود: این شعار را اختراع نکردیم و ما توی دهن مردم نگذاشتیم که حذفش کنیم این شعار حداقل از پیش از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ گفته می شد.

شیخ الاسلامی گفت: ملت، استقلال و عزت را در این شعار نهادینه کردند و این شعار از عمق تجربه ما به ظلم ستیزی برای احقاق حقومان به وجود آمده است.

این استاد دانشگاه افزود: ‌سه حادثه بزرگ کاپیتالاسیون،تبعید امام (ره) به ترکیه و کشتار دانش آموزان در سال یش از آن و بردن شاه به آمریکا موجب شد حادثه ۱۳ آبان رخ داد.

پوریزدان پرست با بیان اینکه آن روزها بیش از ۲۰۰ خبرنگار خارجی خبر تسخیر لانه جاسوسی را به کشورشان ارسال می کردند افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا شاید بزرگترین خبری بود که توجه مردم جهان را جلب کرد و مردم هر گوشه ای از جهان با این حادثه آشنایی دارند.

سید محمد هاشم پوریزدانپرست
سید محمد هاشم پوریزدانپرست

وی درباره لزوم زنده نگه داشتن مراسم سالروز ۱۳ آبان گفت: با توجه به استقبالی که مردم برای دانشجویی که می خواهد دو کلام درباره تسخیر لانه جاسوسی سخنرانی کند انجام می دهند مشخص است ۱۳ آبان زنده است.

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

مروری دوباره به اظهارات ابراهیم اصغرزاده در گفت‌وگو با دکتر یزدان‌پرست؛ لطفاً با فرزند شهید احمدی‌روشن ( مصطفی) و فرزند شهید رضائی نژاد (آرمیتا) همدردی کنید! قسمت دوم

مروری دوباره به اظهارات ابراهیم اصغرزاده در گفت‌وگو با دکتر یزدان‌پرست؛ لطفاً با فرزند شهید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *