تیتر خبرها

سردار سرلشگر شهید حاج محمد ابراهیم همت 14

شهدا شمع محفل دوستانند.
شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادي وصولشان عند ربهم يرزقون اند.

سردار سرلشگر شهيد حاج محمد ابراهيم همت 14 – فرمانده لشگر 27 محمد رسول الله

فرازهايي از سخنان شهيد حاج همت
*** به خداي يكتا پناه مي برم, از آن عزيز مقتدر مدد و استعانت مي جويم, تا باري را كه به شانه گرفته ام با سربلندي و سرافرازي به مقصد برسانم .تنها به ياد خدا باشيد, به او پناه ببريد و توكل به خدا داشته باشيد.
*** با خداي خود پيمان بسته ام تا آخرين قطره خونم, در راه حفظ و حراست از اين انقلاب الهي يك آن آرام و قرار نگيرم. شب و روز بدون وقفه در راه اعتلاي كلمه الله و بسط فرهنگ اسلامي تلاش نمايم به همين سبب سلاح بر شانه گرفته و به جبهه هاي خون و حماسه روي آورده ام.
*** ملت ما ملت معجزه گر قرآن است و من سفارشم به ملت تداوم بخشيدن به راه شهيدان و استعانت از درگاه خداوند است تا اين انقلاب را به انقلاب حضرت مهدي (عج) وصل نمايد و در اين تلاش پي گير مسلما” نصر خدا شامل حال مومنين است.
*** شهادت ,زيباترين , بالنده ترين و نغزترين كلام در تاريخ بشريت است. شهادت بهترين و روشن ترين معني حقيقي توحيد است و تاريخ تشيع خونين ترين و گوياترين تابلو نمايانگر شكوه و عظمت شهيد است.
*** كدام سپاهي در خارج دوره ديده است, هر چه دوره بود در همين جبهه هاي جنگ بود. در همين گرد و خاك, كوه و دشت و گرماي سوزان و سرما بود. هر چه آموخت با خون بود . هر چه تجربه بود با خون بود.
*** پدر و مادر! من زندگي را دوست دارم, ولي نه آنقدر كه آلوده اش شوم و خويش را گم و فراموش كنم. علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم.
شهيد حاج ابراهيم همت
*** او انساني بود كه براي خدا كار مي كرد و بالاترين اعمال را داشت. شهيد حاج همت سخت ترين كارها را در لشگر و جبهه شخصا” به عهده مي گرفت . مردي با ايمان و اخلاص بود, هر كاري كه از آن سخت تر و دشوار تر نبود, حاج همت مردانه به عهده مي گرفت. خدا رحمت اش كند. كارهاي او حساب شده و بسيار قابل تمجيد و تكريم است.
شهيد حجت الاسلام حاج شيخ فضل الله محلاتي

درباره ی مدیریت

مطلب پیشنهادی

سردار سرلشگر شهید حاج محمد ابراهیم همت

شهدا شمع محفل دوستانند. شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادي وصولشان عند ربهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *