تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)11) آرگو / وزیر خارجه آمریکا برای ” آرگو ” آرزوی موفقیت کرد

وزیر خارجه آمریکا برای ” آرگو ” آرزوی موفقیت کرد

وزیر خارجه آمریکا برای “آرگو” آرزوی موفقیت کرد

«جان کری»، وزیر امور خارجه آمریکا در فاصله یک روز تا برگزاری جوایز اسکار 2013، برای فیلم تحریف شده‌ی‌ «آرگو» آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از ایسنا، در حالی که فیلم ضد ایرانی «آرگو» ساخته «بن افلک» تا کنون از حمایت‌های همه‌جانبه هالیوود برای کسب جوایز سینمایی برخوردار بوده است، این‌بار وزیر امور خارجه آمریکا نیز برای «بن افلک» و «آرگو» در جریان رقابت‌ اسکار آرزوی موفقیت کرد.

argo
argo

به گزارش هالییود ریپورتر، وزارت امور خارجه آمریکا همچنین تصویری از محل فیلمبرداری فیلم «آرگو» در ساختمان وزارت خارجه را در صفحه «تویتر» خود گذاشته است.

فیلم «آرگو» به کارگردانی «بن افلک» در هفت بخش از جمله بهترین فیلم نامزد جایزه اسکار 2013 است. «آرگو» به تهیه‌کنندگی جورج کلونی که به دلیل ایجاد تحریفات تاریخی و اتخاذ دیدگاه ضدایرانی منتقدین فراوانی دارد.

فیلم «آرگو» در حالی چشم به جایزه اسکار دوخته است که به دلیل ایجاد تحریفات تاریخی و اتخاذ دیدگاه ضدایرانی منتقدین فراوانی دارد و نامزد نشدن آن در بخش بهترین کارگردانی اسکار خود گویای برخی واقعیات است.

باید منتظر ماند و دید آیا پس از 23 سال، یک فیلم در سطح «آرگو» می‌تواند بدون کسب نامزدی بهترین کارگردانی اسکار، جایزه بهترین فیلم را از آن خود کند.

اعطای جایزه اسکار به «آرگو» به معنی نادیده گرفتن فیلم‌هایی به مراتب قدرتمندتر و خوش‌ساخت‌تر با فیلمنامه‌ای باورپذیر چون «لینکلن»، «جانگوی آزاد شده»، «عشق» و «کتابچه بارقه امید» است.

argo
argo

هالیوود در ماه اخیر سعی کرده با اعطای جوایز گوناگون به فیلم معمولی «آرگو» این فیلم را تا سطح فیلم‌های برتر سینمایی بالا بکشد تا در صورت اهدای جایزه اسکار به این فیلم سیاسی و ضد تاریخی، با انتقادات کمتری از سوی سینماگران و منتقدینی مواجه شود که به خوبی تفاوت‌های یک فیلم معمولی و بعضا ضعیف را با یک فیلم خوب و قابل تقدیر می‌دانند.

انتهای پیام

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

argo iran usa hostages embassy 1979 2013 hollywood oscar ben affleck canada rescue mission

obama usa iran argo liberty escape

obama usa iran argo liberty escape

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *