تیتر خبرها

طبس – پنجم اردیبهشت، سالروز رسوایی سران کاخ سفید در صحرای طبس است

پنجم ارديبهشت، سالروز رسوايي سران كاخ سفيد در صحراي طبس است

پنجم ارديبهشت، سالروز رسوايي سران كاخ سفيد در صحراي طبس است
پنجم ارديبهشت، سالروز رسوايي سران كاخ سفيد در صحراي طبس است

خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۰۵/۰۲/۸۸

سياسي. طبس. رسوايي آمريكا

زنجان- پنجم ارديبهشت ماه، يادآور شكست تلخ و ذلت بار توطئه آمريكايي و رسوايي عالمگير سران كاخ سفيد در صحراي طبس است.

شكست ذلت بار تفنگداران نيروي دلتاي ارتش آمريكا در صحراي طبس، ازجمله معجزه‌هاي الهي بود كه به اسارت خفت بار نيروهاي آمريكايي در ميان طوفان شن منجر شد.

سران آمريكا بااعزام شش فروند هواپيماي غول پيكر سي ‪ ۱۳۰و هشت فروند بالگرد و قريب ‪ ۱۰۰كماندوي ويژه، دست به توطئه ناجوانمردانه در صحراي طبس زدند، غافل از اينكه خداي حامي مستضعفان، دشمنان را با شكستي خفت بار و فراموش نشدني روبرو خواهد كرد.

اين روز فراموش نشدني يادآور حمايت خداوند از ملت بزرگي است كه سالهاي سال، فداكاري و سختي‌ها را براي تحقق اسلام ناب محمدي (ص) تحمل كردند.

پنجم ارديبهشت ماه ‪ ،۵۹طوفان شن همچون تير غيب با ماموريتي از طرف خداوند متعال به سوي تجاوزگران به حركت درآمد تا چشمه‌اي از قدرت لايزال الهي را به كوردلان خودخواه و مست در عالم زورگويي، نشان دهد.

سران واشنگتن با اعمال زور و قوه ي قهريه مي‌خواستند عليه اراده ملتي سلحشور و مومن بپاخيزند و به زعم خود با نشان دادن زهر چشم به ملت ايران، آنان را از اقدام شجاعانه ي تسخير لانه ي جاسوسي پشيمان سازند.

پنجم ارديبهشت ماه ‪ ،۵۹ثابت كرد كه نمي‌توان در مقابل مردمي كه سلاح آنان ايمان، مكتب آنان اسلام و كتابشان قرآن است و جز پروردگار عالميان دست نياز به سوي كسي نمي‌برند، ايستادگي كرد و نتيچه ي آن چشيدن مزه ي خواري و خفت است.

با افشا شدن ماهيت حقيقي شيطان بزرگ آمريكا كه با تسخير لانه ي جاسوسي توسط جوانان مسلمان و انقلابي ايران انجام شد، سران كاخ سفيد توطئه‌هاي شوم خود را نقش بر آب ديدند و تصميم گرفتند با حمله ي نظامي مقاصد پليدشان را عملي سازند.

بلوكه كردن دارايي‌هاي ايران در بانكهاي آمريكايي، تحريم اقتصادي ايران و قطع رابطه ي سياسي، جنگ تحميلي، حمله ناو جنگي به هواپيماي مسافربري و كودتاي طبس ازجمله اقدامات قهرآميز سران كاخ سفيد در چند سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي عليه ايران بود.

سران كاخ سفيد درزمان حاضر نيز ايران را به انحا مختلف مورد اتهام قرار داده و مانع پيشرفت جمهوري اسلامي، به ويژه درخصوص استفاده ي صلح آميز از فناوري هسته‌اي هستند.

اين درحالي است كه ملت بزرگ ايران از بدو پيروزي انقلاب اسلامي، با صبر ومقاومت در برابر توطئه‌هاي مختلف دشمنان ايستادگي كرده و در عمل نشان داده‌اند كه اجازه ي دخالت در امور داخلي كشورشان را به احدي نخواهند داد ‪۵۸۷/۵۹۵/۵۲۲

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت الاسلام و المسلمین، سید مصطفی رضوی حیدری فرمانده کمیته انقلاب اسلامی و آزاده و جانباز30% انقلاب، امام جمعه فقيد شهرستان فريمان و فرمانده کميته انقلاب اسلامي شهرستان طبس و اولین مسئولی که در سال 1359 در محل حادثه حضور یافت، از حمله نظامي آمريکا در کوير طبس

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت …