تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)4) زندگی نامه شهداي گرانقدر دانشجوي پیرو خط امام / 2)4)5) شهيد عليرضا هاديپور / قسمتهایی از وصیت نامه شهید عارف علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام

قسمتهایی از وصیت نامه شهید عارف علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام

قسمتهایی از وصیت نامه شهید عارف علیرضا هادی پور

شهید علیرضا هادیپور دانشجوی پیرو خط امام
شهید علیرضا هادیپور دانشجوی پیرو خط امام

 قسمتهایی از وصیت نامه شهید عارف  علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام
قسمتهایی از وصیت نامه شهید عارف علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام


بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

وصیت نامه بنده خدا علیرضا هادی پور ، جمع دسته 2 گروهان 3 ، گر دان یاسر ، تیپ 2 سلمان فارسی لشکر حضرت رسول الله صلوات الله و سلامه علیه و آله

پس از عرض سلام خدمت پدر و مادر ، همسر ، برادران عزیزم و کلیه بستگان و آشنایان و دوستان

1- اولا از پدر و مادرم می خواهم که مرا حلال کنند و تمام بدیها و کوتاهیهای مرا عفو نمایند و برای من طلب رحمت و مغفرت نمایند.

2- از همسرم می خواهم که مرا حلال کند و اگر در این مدت کوتاه زندگی پرثمر ، بدهی از من دیده بخاطر خدا عفو نماید و تمام حقوق شرعی که به او تعلق میگیرد قابل اداء است و من از او کمال رضایت دارم و خدای تعالی نیز از او راضی باشد.

3- از کلیه آشنایان، دوستان، فامیل، حلالیت بطلبید از حقوقی که بر گردن من دارند، خصوصا اگر از آنان غیبت کرده باشم ، از محضرشان میخواهم که مرا ببخشند.

4- و 5- …….

6- برای من روزه قضا بگیرید که در اوایل تکلیف به علت ضعف بدنی و توصیه پدر و مادرم قادر به روزه گرفتن نبودم.

7- نماز قضا نیز برای من بجا آورید که حتما نماز قضا بر گردنم میباشد.

8- طلب رحمت و مغفرت حتما بنمایید که سخت محتاجم و روسیاه.

9- مدفن من بهشت زهرا باشد در میان شهدای دیگر و حتما به زیارت شهدا بیایید و به من هم سری زنید.

10- ……

در پایان حمد و سپاس بی پایان بر درگاه خدای بزرگ مینمایم که مرا از منجلاب سیاهیها ، غفلتها ، شهوات و بیهودگی­ها بدر آورد و توفیق مجاهدت و شهادت در راهش را اعطا فرمود و صلوات و سلام بر پیامبر عظیم الشان اسلام محمد بن عبدالله و اهل بیت معصومینش خصوصا حضرت بقیه الله الاعظم امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف که هادیان ما به صراط مستقیم اند و واسطه  فیض خالق به مخلوق و طول عمر و عزت و سلامت و نصرت برای امام خمینی نائب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و تاییدات و توفیقات روزافزون الهی برای جمهوری اسلامی و خدمتگزاران آن و توسعه و گسترش برای انقلاب اسلامی در تمامی جوامع اسلامی و ملل عالم.

به نماز جمعه اهمیت بدهید که ستون محکم جمهوری اسلامی و حبل الله برای وحدت امت است.

برای تعجیل در فرج حضرت بقیه الله بحالت اضطرار دعا کنید. شعار خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار را تکرار کنید که مرضی حضرت حجت است.

از بازماندگانم خصوصا پدر و مادر و همسرم میخواهم که بی تابی نکنند و هر وقت یاد من افتادند فکری بحال خانواده های چند شهید داده بکنند و بدانند که انشاءالله در روز قیامت روسفید و مسرورند دیگر عرضی ندارم جز التماس دعا و طلب رحمت و مغفرت و فضل خدا از جانب شما برای خودم.

التماس دعا

علیرضا عادی پور 4/11/61 ساعت 10 و 35 دقیقه صبح

حدیث 1

قال الله تعالی : انا افرح بتوبة عبدی من وجد فقد مرکبه و زاده و یئس منه و نام مسلما نفسه الهلاک ، ثم اذا ایقض و رای مرکبه و زاده حاضره عنده.

ترجمه

خدای تعالی می فرماید : خوشحالی من از توبه بنده ام بیشتر است از خوشحالی مردی که در سفر وسیله سواری و آذوقه خود را گم کرده باشد و از فرط خستگی و بی غذایی روی زمین بیفتد و مایوسانه آماده مرگ باشد ولی ناگهان چشم باز کند و همه آنچه را گم کرده بود در کنار خویش حاضر ببیند.

حدیث 2

قال الله تعالی : لو علم المدبرون عنی کیف انتظاری بهم و شوقی الی توبتهم لماتوا شوقا الی ولتفرقت اوصالهم من اجد محبتی.

خدای تعالی فرمود : اگر بدانند آنانکه به من پشت کردند (بوسیله گناه) که چقدر شوق و انتظار بازگشت و توبه آنها را دارم هر آینه از فرط اشتیاق به من میمیرند و بند بند بدنشان از شدت محبت من پاره میشود.

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت الاسلام و المسلمین، سید مصطفی رضوی حیدری فرمانده کمیته انقلاب اسلامی و آزاده و جانباز30% انقلاب، امام جمعه فقيد شهرستان فريمان و فرمانده کميته انقلاب اسلامي شهرستان طبس و اولین مسئولی که در سال 1359 در محل حادثه حضور یافت، از حمله نظامي آمريکا در کوير طبس

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *