تیتر خبرها

پیام خانواده شهید علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام

گوشه ای از پیام برادر خردسال شهید علیرضا هادیپور در مراسم شب هفت


شهید علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام


به نام خدا

بسم رب الشهداء و الصدیقین

با سلام و درود فراوان به پیشگاه پیغمبر گرامی و جانشینان برحقش خصوصا حضرت امام زمان علیه السلام و نایب برحقش امام خمینی و با سلام بر شهیدان گلگون کفن اسلام از کربلای حسین تا کربلای ایران پیام شهیدی از تبار حسین را به عرض همگان میرسانم.

زندگی انسانها سرتاسر تلاش و مبارزه است. آنهایی خوشبخت هستند که تلاش و مبارزه خود را با صراط مستقیم حقتعالی بکار ببندند ، ما دانش آموزان که در سنگر مدرسه دوره مقدماتی آموزش و تلاش و مبارزه و ایثارگری را طی مینماییم باید همراه با سنگر مدرسه در سنگر مساجد با رهنمودهای روحانیت مبارزات خود را تکامل ببخشیم تا در حق و حقیقت یعنی از خط اسلام و قرآن در مجموع از خط امام و ولایت فقیه منحرف نشویم و خود را برای تحقق بخشیدن به ایجاد یک جامعه عدل اسلامی آماده نماییم.

من برادر شهید برای پاسداری از حرمت خون همه شهیدان این پیام را به همسنگرانم در مدرسه و مسجد میرسانم همچنان که سرور شهیدان حضرت سیدالشهدا خون خود و عزیزانش را در راه اسلام نثار کرد، مردم ایران هم به پیروی از آن حضرت خون جوانان برومند خود را فدای اسلام و قرآن کرده و میکنند و خواهند کرد و ما بازماندگان شهدا همچون زینب کبری و حضرت سجاد علیه السلام که با تحمل رنجها و اسارتها ایراد خطبه­ها در کوفه و شام نهال اسلام را به ثمر رسانید باید این راه ادامه دهیم و امیدوار باشیم که در سایه توجهات حضرت امام زمان علیه السلام و رهبری های خردمندانه از حضرت امام امت و رهبر کبیر انقلاب بتوانیم پا جای پای شهیدان بگذاریم و آرمان شهیدان اسلام را برای همیشه زنده نگه داریم. خدایا ، خدایا ، تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار.

حمیدرضا هادی پور

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت الاسلام و المسلمین، سید مصطفی رضوی حیدری فرمانده کمیته انقلاب اسلامی و آزاده و جانباز30% انقلاب، امام جمعه فقيد شهرستان فريمان و فرمانده کميته انقلاب اسلامي شهرستان طبس و اولین مسئولی که در سال 1359 در محل حادثه حضور یافت، از حمله نظامي آمريکا در کوير طبس

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *