تیتر خبرها

پیام خانواده شهید علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام

پیام خانواده شهید عارف توسط پدر بزرگوارش

پیام خانواده شهید علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام
پیام خانواده شهید علیرضا هادیپور دانشجوی مسلمان پیرو خط امام

بسم رب الشهدا و الصدیقین

والفجر ولیال عشر ، والشفع والوتر

با عرض سلام و درود فراوان به محضر مبارک قطب عالم امکان و علت غایی خلقت عالم و گل سر سبد آفرینش (لولاک لما خلقت الافلاک) رسول گرامی و آخرین سفیر الهی حضرت ختمی مرتبت و جانشینان برحقش خصوصا حضرت مهدی امام منتظر ارواحنا له الفداء و نائب جلیل القدر و سلاله پاکش حضرت امام خمینی رهبر کبیر و بنیانگذار جمهوری اسلامی و با سلام و درود فراوان به روان پاک شهیدان بخون خفته از هابیل تا حسین (ع) کربلا و از کربلای حسین (ع) تا کربلاهای ایران اسلامی و عرض تبریک و تسلیت به بازماندگان شهدا و خانواده های محترمشان سخن را آغاز میکنم.

خداوند تبارک و تعالی برای اینکه انسان این موجود مرموز و پیچیده را که دارای خصایص متضادی است به منظور اصلی و هدف آفرینش راهنمایی کند پیامبران را با علم و حکمت به رسالت مبعوث فرمود تا افکار و دلهای انسانها را بسوی خالق یکتا متوجه ساخته و راه معرفت الهی را به آنها تقسیم نمایند و ما خلقت الجن و الانس الا لیعبدون.

و بر امت آخرالزمان منت نهاد و حضرت خاتم النبیین را با دستورات روان بخش قرآن به شرف بعثت مقرر ساخت تا نور هدایت و معرفت خالق در تمام اقطار عالم جلوه گر شود و بشر جهل و بیخبری و دلبستگی به زخارف دنیا را زیر پا گذاشته به مقام والای انسانی برسد. انسانی که لیاقت وراثت و خلیفة الهی را در زمین داشته باشد و برای تحقق این امر نظام ولایت را رکن اساسی اسلام قرار داد « النبی اولی بالمومنین من انفسهم» و تجلی انوار ولایت را با دستور دیگری از قرآن «اطیعواالله و اطیعواالرسول و اولی الامر منکم» استمرار و دوام بخشید.

خفاش صفتان که تاب دیدن نور را نداشتند و به تاریکی جهل و مادیگری انس گرفته بودند که با تمام قوا به مخالفت با نور الهی برخاستند ، حضرت امام حسین علیه السلام این اسوه شهادت و استقامت و قافله سالار شهادت با تقدیم خون و هستی خود و عزیزانش تلالو این انوار را تداوم بخشید و به مقام قرب:« یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه» نایل شد حضرت زینب کبری این نمونه صبر و بردباری با اسارتش و استقامتش و خطبه های کوبنده اش در مجلس پسر زیاد و بازار کوفه و مجلس یزید بن معاویه این رسالت را تکامل بخشید و ائمه هدی یکی پس از دیگری این رسالت عظیم را پاسداری کردند تا نوبت به آخرین حجت خدا رسید و آن حضرت در زمان غیبت صغری بوسیله نواب اربعه این رسالت را به جامعه عرضه فرمودند و پس از شروع دوران غیبت کبری این وظیفه را به عهده علماء اعلام و فقهای کرام قرار دادند حدیث «ارجعوا الی روات احادیثنا» موید این مطلب است و این به تواتر به زمان حاضر رسید و خدای منان بار دیگر منتی عظیم بر جامعه مسلمن ایران نهاد و موهبت ولایت و رهبری فقاهت را با دست توانا و ژرف اندیش یکی از فرزندان پاک رسول خدا یعنی حضرت امام خمینی در کشور ایران به تحقق رسانید و ولایت فقیه را در راس حکومت اسلامی ایران مستقر فرمود در این موقع انبوه عظیم جامعه مسلمان و مومن ایران از پیرو جوان آگاهانه و ایثارگرانه دور پرچم ولایت فقیه گرد آمدند و دست بیعت به سلاله پاک رسول خدا دادند و پس از گذشتن حدود چهارده قرن از شهادت امام حسین علیه السلام ندای هل من ناصر ینصرنی آن حضرت را در کربلای ایران خالصانه لوجه الله و مشتاقانه لبیک گفتند و با نثار مال و جان و حتی عزیزان و جگر گوشه­های خود این رسالت را به ثمر رسانیدند و سرتاسر جبهه های نبرد حق علیه باطل را تقویت کردند و دست کربلاهای ایران را با خون شهیدان مومن و ایثارگر عطرآگین نمودند و بازماندگان هم در پشت جبهه ها با روحیه قوی سنگرنشینان ایثارگر را یاری میدهند گورا باد بر شما ای رهروان حق.

بنده به عنوان پدر یکی از شهدای پاک سرشت که در زمره پاکان و ایثارگران و از محبان و موالیان اهل بیت رسالت بود و از پیروان راستین خط امام و از عاشقان روح الله بود برای سپاسگزاری در پیشگاه خدای متعال که این نعمت عظیم را به من رو سیاه انعام فرموده و برای قدردانی از خون شهیدان گلگون کفن تقاضایی در قالب پیام به امت شهید پرور ایران دارم.

برادران ، خواهران مسلمان

امروز وظیفه بس مهمی بر عهده شما است که باید تا آخرین حد توان خود از اسلام و قرآن پیروی کرده و در عمل به احکام اسلام خود را موظف و مقید بدانید و امام امت و رزمندگان جبهه ها را با تمام قوا تایید و تقویت نمایید از فرزندان خود که علاقه برای شرکت در این نبرد مقدس دارند جلوگیری نکنید و برای نابودی کفر و الحاد جهانی با عزمی راسخ مقاومت به خرج دهید ، حضور خود را در صحنه عملا با ایثارگریهای خود به اثبات برسانید که شامل رحمت الهی بشوید و این را بدانید خدای تبارک و تعالی نعمت را به اهلش میدهد ، هرقدر که شما آمادگی برای دفاع از حریم اسلام و قرآن داشته باشید خدا هم شما را به مراتب بیشتر یاری و نصرت خواهد داد. از طولانی شدن جنگ ملول نشوید که صحنه آزمایش الهی است تا انشاءالله با تلاش و استقامت شما امت شهید پرور با رسیدن به فتح و پیروزی مشیت الهی به کمال حق برسد و شمس وجود حضرت بقیه الله از حجاب غیبت ظاهر شود و با برقراری حکومت جهانی عدل اسلامی ریشه های کفر و الحاد و نفاق را بکلی بسوزاند و جامعه عدل و قسط اسلامی را در جهان مستقر فرماید.

یملا الله الارض قسطا و عدلا بعد ما ملئت ظلما و جورا

و از خانواده های شهدا و بازماندگانشان تقاضا دارم که به قدر و منزلت خودشان در پیشگاه حق تعالی توجه کامل بنمایند و بدانند که خدای متعال در قبال هدیه عزیزانشان به این خانواده ها اجری عظیم و مقامی بس رفیع مرحمت فرموده است که نصیب هر کسی نمی­شود (آنکه در این راه مقرب تر است جام بلا بیشترش می­دهند) باز هم عاجزانه تقاضا دارم که امروز صحنه آزمایش است، مبادا در شهادت این عزیزان ناراحت بشوید و مبادا گریه کنید و توجه داشته باشید که این شهیدان ره ملاء اعلی پیوسته اند و در قرب جوار حقتعالی به زندگانی باقی ادامه میدهند آنها زنده­اند و ما مردگان متحرک

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بک احیاء عند ربهم یرزقون

بلکه این شهیدان تاج افتخار بازماندگان هستند و بر شما باد که از این موهبت قدردانی فرمایید.

عزت نفس و قوت قلب شما و تسلیم بودن شما درباره مشیت الهی بزرگترین نعمت است و بدانید که روحیه قوی و شاد شما بزرگترین ضربه روحی را به دشمنان اسلام وارد میکند و با شکستن روحیه دشمن آنها را به زبونی و تسلیم میکشاند.

درود و رحمت خدا بر شما و به ارواح طیبه شهیدان شما ، و چند کلمه برای تیمن و تبرک :

خدایا به عظمت خون شهیدان و انبیاء و اولیا گرامی ات قسمت میدهم که اسلام و مسلمین را با عنایات خاصه ات یاری فرما.

افتخار نصب پرچم لااله الاالله را در اقصی نقاط عالم خصوصا در بالای کاخهای سفید و سرخ و کرملین و سایر کاخهای مستکبرین به مسلمین عنایت بفرما.

فرج ظهور حضرت بقیه الله را نزدیک بفرما.

نظام و حکومت جمهوری اسلامی ایران را مقدمه ظهور و حکومت جهانی آن حضرت قرار بده و این حکومت را به حکومت جهانی آن حضرت متصل بفرما.

نعمت وجود رهبر عزیز ، امام امت با سلامتی و طول عمر بر ملت مسلمان ایران مستدام بفرما و به امام امت این توفیق را عنایت بفرما که رهبری جامعه شخصا به دست توانای ولی عصر(عج) تفویض بفرما و در التزام رکاب مبارک از یاوران آن حضرت قرار بده.

رزمندگان ما را با امدادهای غیبی و عنایات خاصه ات به پیروزی کامل برسان و راه کربلا را برای عاشقان زیارت با دست قدرتمند رزمندگان باز کن .

پیروان خط امام و ولایت فقیه را که پیروان امام زمان علیه السلام هستند در هر پست و مقامی هستند در کنف حمایت خود از تمام حوادث و بلیات مصون و محفوظ بدار و در انجام وظایف اسلامی آنها را یاری و تأیید بفرما. شر اشرار و کفار را از مسلمین کوتاه بفرما.

صدام و صدامیان و حامیان شرقی و غربی اش را نابود بفرما مرتجعین منطقه اگر قابل اصلاح هستند اصلاح بفرما و اگر قابل اصلاح نیستند نابودشان بگردان. مکر و شر دشمنان اسلام را به خودشان برگردان و به ایجاد رعب و وحشت در دلهایشان وسایل نابودیشان را با دست خودشان فراهم بفرما. خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

هادی پور 12/12/61

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت الاسلام و المسلمین، سید مصطفی رضوی حیدری فرمانده کمیته انقلاب اسلامی و آزاده و جانباز30% انقلاب، امام جمعه فقيد شهرستان فريمان و فرمانده کميته انقلاب اسلامي شهرستان طبس و اولین مسئولی که در سال 1359 در محل حادثه حضور یافت، از حمله نظامي آمريکا در کوير طبس

به بهانه سی چهارمین سالگرد شکست مفتضحانه آمریکا در کویر طبس ، خاطرات مرحوم حجت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *