تیتر خبرها
خانه / بخش 2) لانه جاسوسی آمریکا در ایران / 2)16) پشیمانان و بازی با آبروی دانشجویان پیرو خط امام / یک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

یک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

یک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند  دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند  دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟
ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

۱۵ آبان ۱۳۸۸

جمعی از دانشجویان پیرو خط امام كه در تسخیر لانه جاسوسی آمریكا نقش داشتند عصر دیروز در حرم امام حضور یافته و با آرمان‌های بیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق كردند.

عصر دیروز شماری از آنهایی كه 13 آبان 58 را رقم زدند برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی( ره) كه 30 سال پیش پشتیبان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام که اینان جزء کوچکی از آنان بودند، بود در حرم مطهر گرد هم آمدند.

در این مراسم كه افرادی مانند معصومه ابتكار، حبیب‌الله بی‌طرف، عباس عبدی، وفا تابش، شمس الدين وهابي، مجتبي بديعي، محمد نعيمي پور، حیدر زندیه و خانواده هاي سه شهید از دانشجویان خط امام، هادي پور، صبوري و دادمان وخانواده هاي محسن امين زاده و محسن ميردامادي که به خاطر جریانات خرداد 88  درزندان به سر میبرند، در ميان جمع حاضر بودند. پس از نثار تاج گل و ادای احترام به امام (ره) دعای توسل قرائت شد. محمدرضا خاتمي  که چون محسن میردامادی از رهبران حزب مشارکت  میباشد نیز براي شركت در سالگرد وفات پدرش در يزد به سر مي برد و غايب جمع مجموعه دانشجويان پيرو خط امام عضو حزب مشارکت بود.

ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند  دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟
ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

آنهایی كه به حرم امام آماده بودند خود را نگران دو چیز نشان میدادند:اول حال آنهایی كه نبودند. دوم: عاقبت میراث امام (ره).

معلوم نیست کسانی که متهم به پشیمانی از شرکت در تسخیر لانه جاسوسی بوده و یکی از اعضای حزب متبوعشان یعنی عباس عبدی[1] با اطلاع آنان و با اهداف سیاسی حزبی آنان با ملاقات با یکی از جاسوسان آمریکایی آنهم در حضور مسئولان وزارت خارجه آمریکا[2] سیل اتهام پشیمانی را به سوی تمام دانشجویان خط امام جاری نموده است چگونه خود را نگران عاقبت میراث امام میدانند!؟

گفتنی است در طول مراسم مكرراً دانشجویان سابق پیرو خط امام حاضر شده در این مراسم که تعداد آنان از ده پانزده نفر بیشتر نمی شد، از دو تن از دوستانشان كه هم‌اكنون به خاطر شرکت در جریانات انتخابات سال 88 در زندان هستند یاد می‌كردند و از جای خالی آنها سخن می‌گفتند[3].

معصومه ابتكار: رسانه ملی همه چیز را انكار می‌كند

عضو شورای شهر تهران نسبت به فاصله مسئولان از اندیشه و آرمان امام(ره) هشدار داد [4] و گفت: وضعیتی كه امروز بدان مبتلا هستیم نمی‌توان گفت: فقط ناشی از دخالت‌های بیگانه است زیرا بخش عمده‌ای از آن به خاطر سوء رفتار و اشتباهات خودمان است و هر روز بیشتر از روز قبل دغدغه فاصله از فكر و آرمان امام برای مردم سالاری دینی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا معصومه ابتكار در حاشیه مراسم ادای احترام دانشجویان مسلمان پیرو خط امام با بیان اینكه جای بسیاری از دوستان[5] ما در این جمع خالی است اظهار داشت: بسیاری از كسانی كه در مقطع انقلاب از خودشان ایثار و فداكاری نشان دادند و برای تحقق آرمان‌های آن جان فشانی و ایستادگی كردند این نگرانی را دارند كه آیا این انقلاب مسیر اصلی خود را حفظ كرده یا از آن جدا شده است و این دغدغه هم در خانواده‌های شهدا و هم مبارزان زندانیان دوران شاه وجود دارد.

وی افزود: در دوره فعلی اتفاقاتی افتاده است كه تعدادی از زندان رفته‌های دوره رژیم شاه دوباره به زندان رفتند و شماری از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام كه امام از آنها به عنوان قهرمان ملی یاد كرد در زندان هستند در حالی كه این افراد كه اینگونه برای وطنشان فداكاری كرده‌اند امروز هم اصلا پشیمان نیستند[6].

ابتكار خاطرنشان كرد: به یاد دارم در سال گذشته محسن میردامادی كه هم‌اكنون در زندان است حادثه تسخیر لانه جاسوسی را واكنشی طبیعی از سوی نسل انقلاب دانست كه نسبت به تهدیدات پیش رو احساس می‌كردند[7].

ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند  دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟
ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

این عضو دانشجویان مسلمانان پیرو خط امام ادامه داد: آن جوانان با توجه به اینكه قضیه كودتای 28 مرداد 32 را از پدرانشان شنیده بودند و می‌دانستند كه چگونه یك كودتا تمام امیدها و آرمان‌ها از بین رفت و یك دوره بسیار تاریك و سیاه آغاز شده بود را می‌دانستند و لذا دانشجویان به این تحلیل رسیدند كه چنین كاری انجام دهند و با بصیرتی كه در دوران انقلاب كسب كرده بودند انجام آن را ضروری دانستند.

ابتكار تاكید كرد: تسخیر لانه جاسوسی با تمام توان و در عین حال بدون خشونت و با شیوه‌های مسالمت آمیز انجام شد تا پیام مظلومیت ایران به گوش جهان رسانده شود و جلوی هرگونه توطئه‌ای نیز گرفته شود.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دولت‌ اصلاحات در ادامه با بیان اینكه امروز بعد از 30 سال، انقلاب اسلامی فراز و نشیب زیادی دارد، تصریح كرد: وضعیتی كه امروز بدان مبتلا هستیم نمی‌توان گفت: فقط ناشی از دخالت‌های بیگانه است زیرا بخش عمده‌ای از آن به خاطر سوء رفتار و اشتباهات خودمان است و هر روز بیشتر از روز قبل دغدغه فاصله از فكر و آرمان امام برای مردم سالاری دینی وجود دارد[8].

ابتكار در پاسخ به سوال دیگری در خصوص فضای امنیتی حاكم در مراسم سالگرد 13 آبان با تاكید بر اینكه یقینا باید تدبیری اساسی در این خصوص اندیشیده شود[9] گفت: این وضعیت، وضعیتی نیست كه كشور بتواند آن را ادامه دهد و لذا باید بزرگان متوجه حساسیت شرایط شوند و بدانند انقلاب آنقدر ارزش دارد و آنقدر برای آن فداكاری شده است كه اجازه ندهیم با سوءتدبیرها فاصله‌ای كه روزبه روز نسل جوان بیشتر از قبل از آرمان‌های انقلاب می‌گیرد، بیشتر شود.

وی در پاسخ به این سوال كه چه تدبیرهایی را در این خصوص در نظر دارید اظهار داشت: شاید نخواهم راجع به تدبیرهای مورد نظرم صحبت كنم اما همینكه متوجه شویم شرایط نگران‌كننده است گام مهمی است زیرا رسانه ملی همه چیز را انكار می‌كند و گویی همه چیز به خوبی و خوشی تمام شده است ولی مردم واقعیت را می‌دانند.

15 آبان 88

در مراسم تجديد پيمان دانشجويان پيرو خط امام در مرقد امام : جاي خالي ياران

گروه سياسي: پنجشنبه شب مرقد امام خميني شاهد حضور دانشجوياني بود كه در سال 58 از ديوارهاي سفارت امريكا بالارفتند تا جمهوري اسلامي را به عنوان نظامي نوپا بيمه كنند. زياد دور نيست. 30 سال پيش در گرماگرم ايامي كه برخي از درگيري هاي دروني اوج گرفته بود دانشجويان پيرو خط امام تابستان سال 58 جلسات متعددي را تشكيل دادند تا بتوانند ارتباط خود را با امام حفظ كنند و از ايشان رهنمود بخواهند. در همين جلسات بود كه دانشجويان دريافتند بايد مانع دخالت هاي دولت امريكا شوند. در همين زمان دولت امريكا قبول شاه مخلوع ايران را به بهانه معالجات در امريكا پذیرفت و همين سبب شد دانشجويان پيرو خط امام در اقدامي غافلگيركننده كه در نهايت منجر به سقوط موقت در ایران و دولت كارتر در آمریکا شد، سفارت امريكا را تسخير كنند و 60 ديپلمات امريكايي را به مدت 444 روز به گروگان بگيرند. مدتی پس از آزادي گروگان ها كه همزمان با سوگند رياست جمهوري ريگان در كاخ سفيد بود، دانشجويان در مناصب مختلف مديريتي حضور يافتند و طي 30 سال در دولت و مجلس خدمت رساني كردند. اما پس از انتخابات رياست جمهوري دهم اعضاي ارشد احزاب سياسي اصلاح طلب به اتهام بر پایی یک انقلاب مخملی با کمک بیگانگان بازداشت شدند. در اين ميان محسن ميردامادي دبيركل حزب مشاركت و رئيس اسبق كميسيون امنيت ملي مجلس و محسن امين زاده ديپلمات ارشد وزارت امور خارجه دولت اصلاحات نيز دستگير و به چند سال زندان محکوم  شدند. اما ماجرا به اينجا خلاصه نشد گو اينكه دفتر حزب مشاركت كه بسياري[10] از دانشجويان پيرو خط امام در آن عضويت دارند، پلمب و اين حزب براي تداوم فعاليت خود دچار محدوديت شد. هرچند پيش از اين نيز بسياري از دانشجويان پيرو خط امام[11] در جريان انتخابات مجلس هفتم و هشتم رد صلاحيت شدند، با اين حال پس از گذشت 30 سال دانشجويان پيرو خط امام در مرقد امام خميني(ره) حضور يافتند تا با آرمان هاي امام خميني كه به گفته برخي از آنها اجرايي نمي شد، بيعت كنند. به همين منظور دانشجويان پيرو خط امام همراه با خانواده هاي خود در مرقد امام خميني حاضر شدند. گرچه خانواده سه تن از شهداي دانشجويان پيرو خط امام، علیرضاهادي پور، علی صبوري و رحمن دادمان در مرقد حضور يافته بودند و با وجود آنكه محسن امين زاده و محسن ميردامادي بيش از140 روز را در زندان مي گذرانند خانواده هاي آنها به نمايندگي از این دو تن در ميان جمع حاضر شدند. البته چهره هاي ديگري مانند نعيمي پور، رضا تابش، شمس الدين وهابي، مجتبي بديعي، حبيب الله بي طرف و عباس عبدي در ميان افراد حاضر ديده مي شدند. محمدرضا خاتمي كه براي شركت در سالگرد پدرش در يزد به سر مي برد، غايب جمع دانشجويان پيرو خط امام عضو حزب مشارکت بود. در ادامه آنان با اهداي تاج گلي به بنيانگذار انقلاب اداي احترام كردند. حضور دانشجويان پيرو خط امام بهانه يي شد تا معصومه ابتكار از دو تن دانشجوي زنداني پيرو خط امام يادي كند. وي نسبت به فاصله گرفتن از انديشه ها و آرمان هاي امام هشدار داد و گفت: بسياري از كساني كه در مقطع انقلاب از خودشان ايثار و فداكاري نشان دادند و براي تحقق آرمان هاي آن جانفشاني و ايستادگي كردند، در دوره فعلي اتفاقاتي افتاده است كه تعدادي از زندان رفته هاي دوره رژيم شاه دوباره به زندان رفتند[12] و شماري از دانشجويان مسلمان پيرو خط امام كه امام از آنها به عنوان قهرمان ملي ياد كرد، در زندان هستند، در حالي كه اين افراد كه اين گونه براي وطن شان فداكاري كرده اند امروز هم اصلاً پشيمان نيستند[13]. ابتكار تصريح كرد: به ياد دارم در سال گذشته محسن ميردامادي كه هم اكنون در زندان است حادثه تسخير لانه جاسوسي را واكنشي طبيعي از سوي نسل انقلاب دانست كه نسبت به تهديدات پيش رو احساس مي كردند. اين عضو دانشجويان مسلمان پيرو خط امام افزود: آن جوانان با توجه به اينكه قضيه كودتاي 28 مرداد 32 را از پدران شان شنيده بودند و مي دانستند چگونه در يك كودتا تمام اميدها و آرمان ها از بين رفت و يك دوره بسيار تاريك و سياه آغاز شده بود لذا دانشجويان به اين تحليل رسيدند كه چنين كاري انجام دهند و با بصيرتي كه در دوران انقلاب كسب كرده بودند انجام آن را ضروري دانستند. ابتكار تاكيد كرد: تسخير لانه جاسوسي با تمام توان و در عين حال بدون خشونت و با شيوه هاي مسالمت آميز انجام شد تا پيام مظلوميت ايران به گوش جهان رسانده شود و جلوي هرگونه توطئه يي نيز گرفته شود. ابتكار در ادامه با بيان اينكه امروز بعد از 30 سال انقلاب اسلامي فراز و نشيب زيادي دارد، تصريح كرد: وضعيتي كه امروز به آن مبتلاهستيم فقط ناشي از دخالت هاي بيگانه است زيرا بخش عمده يي از آن به خاطر سوءرفتار و اشتباهات خودمان است و هر روز بيشتر از روز قبل دغدغه فاصله از فكر و آرمان امام براي مردمسالاري ديني وجود دارد. ابتكار در پاسخ به سوال ديگري در خصوص فضاي امنيتي حاكم در مراسم سالگرد 13 آبان با تاكيد بر اينكه يقيناً بايد تدبيري اساسي در اين خصوص انديشيده شود، گفت: اين وضعيت، وضعيتي نيست كه كشور بتواند آن را ادامه دهد و لذا بايد بزرگان متوجه حساسيت شرايط شوند و بدانند انقلاب آنقدر ارزش دارد و آنقدر براي آن فداكاري شده است كه اجازه ندهيم با سوءتدبيرها فاصله يي كه روز به روز نسل جوان بيشتر از قبل از آرمان هاي انقلاب مي گيرد، بيشتر شود. وي در پاسخ به اين سوال كه چه تدبيرهايي را در اين خصوص در نظر داريد، اظهار داشت: شايد نخواهم راجع به تدبيرهاي مورد نظرم صحبت كنم اما همين كه متوجه شويم شرايط نگران كننده است، گام مهمي است زيرا رسانه ملي همه چيز را انكار مي كند و گويي همه چيز به خوبي و خوشي تمام شده است ولي مردم واقعيت را مي دانند.

ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند  دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟
ک خبر و نقد آن: تیتر خبر: «احترام فاتحان لانه جاسوسی به امام»، ما باید در «خط امام» باشیم یا امام باید در «خط ما» باشد!؟ آیا «حزب مشارکت» باید در خط امام باشد و نیز چند دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟

خانم ابتكار! باور کردنی نیست که اعضای حزب مشارکت تا کنون در خط امام عمل نموده اند، خودتان هم به وجدانتان مراجعه نمایید، این را باور نداريد!

«هر روز بيشتر از روز قبل دغدغه فاصله از فكر و آرمان امام براي مردم سالاري ديني وجود دارد… در دوره فعلي اتفاقاتي افتاده است كه تعدادي از زندان رفته هاي دوره رژيم شاه دوباره به زندان رفتند و شماري از دانشجويان مسلمان پيرو خط امام كه امام از آنها به عنوان قهرمان ملي ياد كرد در زندان هستند.»

خانم معصومه ابتكار، عضو شوراي شهر تهران با بيان مطلب فوق به خبرنگاران ايسنا و ايلنا گفت «بايد بزرگان متوجه حساسيت شرايط شوند و بدانند انقلاب آنقدر ارزش دارد و آنقدر براي آن فداكاري شده است كه اجازه ندهيم با سوء تدبيرها فاصله اي كه روز به روز نسل جوان از آرمان هاي انقلاب مي گيرد، بيشتر شود.»

خانم ابتكار توضيح نمي دهد كه غير از آقاي محسن ميردامادي دبير كل حزب مشاركت و امین زاده كه در گذشته از دانشجويان پيرو خط امام(ره) بوده و امروزه در بازداشت به سر مي برند، كداميك از دانشجويان پيرو خط امام زنداني هستند كه خانم ابتكار از زنداني بودن تعداد زيادي از دانشجويان مسلمان پيرو خط امام(ره) خبر داده و برپايه اين خبر دروغ عليه جمهوري اسلامي ايران سياه نمايي مي كند؟!

بسياري از دانشجويان مسلمان پيرو خط امام(ره) كه در تسخير لانه جاسوسي نقش اصلي را داشتند امروزه در مسئوليت هاي گوناگون نظام و از مخالفان سرسخت آمريكا هستند كه ظاهراً خانم ابتكار به مصلحت!! نديده اند به آنها اشاره كنند! و همچنين با توجه به شعارهايي نظير «نه موسوي، نه احمدي، فقط رژيم پهلوي»! «توپ تانك بسيجي ديگر اثر ندارد»! و« جمهوری ایرانی» و « مرگ بر اصل ولایت فقیه» و شعارهايي که  به نفع اسرائيل و آمريكا در طی دوران حیات جنبش سبز كه خانم ابتكار عضو آن است، داده شده است، ايشان خجالت كشيده اند از آن دسته دانشجويان پيرو خط امام(ره) كه در جبهه به شهادت رسيده اند نام ببرند. و البته بايد به خانم ابتكار حق داد كه خجالت بكشند، چرا كه وقتي هواداران جبهه متبوع ايشان با صراحت از رژيم پهلوي، و اسرائيل و آمريكا حمايت مي كنند، به طور طبيعي براي خانم ابتكار خجالت آور است كه افرادي نظير شهيد حسين علم الهدي، شهيد عباس وراميني، شهيد احمد رحيمي، شهيد صادق تركاشوند، و شهيد محسن وزوایی، و شهيد حسین بسطامی و دهها دانشجوي پيرو خط امام ديگر كه در جهاد عليه  آمريكا و اسرائيل و صدام و ضد انقلاب وابسته به آنان از جمله سازمان منافقین به شهادت رسيده اند نام ببرند. اگر آنها را دانشجوي خط امام(ره) بداند، چگونه مي تواند شعار هم پيمانان سياسي اخير خود به نفع رژيم پهلوي، اسرائيل و آمريكا را توجيه كند؟! گفتني است هنگامي كه آقاي عباس عبدي، يكي ديگر از اعضاي جبهه سياسي كه خانم ابتكار عضو آن است، از اين كه در تسخير لانه جاسوسي شركت داشته است ابراز ندامت كرد و براي عذرخواهي نزد «باري روزن» جاسوس آمريكايي رفت و با گرفتن یک عکس در حال خنده بر صورت او موج اتهام پشیمانی از تسخیر لانه جاسوسی را به سوی دانشجویان خط اما سرازیر نمود، خانم ابتكار و همفكران امروزش نه فقط كمترين اعتراضي نكردند، بلكه به تشويق او پرداختند…

حالا چه شده كه وقتي چند تن از آن دانشجويان تغيير هويت داده که از خط امام فقط نامی آنهم برای استفاده سیاسی و پیشرفت امور حزبشان باقی مانده است و به آشوب عليه نظام اسلامي يعني اصلي ترين دشمن آمريكا دست مي زنند و به همين علت بازداشت مي شوند، احساسات خط امامي!! خانم ابتكار به جوش مي آيد؟!

اكنون بايد از خانم ابتكار پرسيد، آيا مي توان باور كرد كه شما نگران خط امام(ره) هستيد؟! باور کردنی نیست. بعيد است كه خودتان هم باور داشته باشيد! در خط امام، آمریکا شیطان بزرگ بود و اسرائیل جرثومه فساد و نهضت ازادی خواهان سازش با امریکا بود و ضد انقلاب دشمن دین و اسلام و انقلاب و اذناب و ولیده های ابرقدرتهای جهانخواربودند و ولایت فقیه دیکتاتوری نبود بلکه مخالف دیکتاتوری بود و «آزادی بیان» وجود داشت اما «آزادی توطئه» ممنوع بود. آیا شما و حزبی که در آن جزء بنیانگذارانش بودید، به این مسائل  معتقدید!؟ اگر هستید ، خداوند بر توفیقاتتان بیفزاید. اما اگر نیستید دیگر دانشجوی خط امام بودن چه معنایی دارد!؟ آیا «حزب مشارکت» و نیز چند  دانشجوی سابقا پیرو خط امام عضو آن باید در خط امام باشند و یا امام باید پیرو خط حزب مشارکت باشد!؟ ظاهرا عضویت در حزب مشارکت با پیرو خط امام بودن یکی انگاشته شده است! خدا ترحم نماید.


[1] – تسخیر:این شخص غیر از ملاقات با جاسوس  به گروگان گرفته شده، باری روزن، متأسفانه به علّت نظر سنجی تقلبی توسط مؤسسه تجاری متبوعش و متهم نمودن ملت ایران به اینکه هفتاد در صد آنان خواستار رابطه با آمریکا هستند و اثبات تقلبی بودن این نظر سنجی سفارشی در دادگاه به دو سال زندان محکوم و آن را تحمل نمود! و دوستان هم حزبی اش نه تنها آن را محکوم ننمودند بلکه کار موسسه او را تأیید و علمی قلمداد نمودند. اگر چه این فرد بعدا از حزب مشارکت خارج شد اما در این مراسم همراه هم حزبیهای سابق خود  شرکت نموده است تا با آرمانها امام بیعت مجدد نماید! و به عبارت دیگر آن آرمانها را به تمسخر بگیرد!

[2] – تسخیر:معاون وزارت خارجه آمریکا و سفیر آمریکا در فرانسه در این جلسه که در مقر یونسکو در فرانسه برگزار شد حضور داشته اند.

[3] –  تسخیر: معلوم نیست این افراد که اکثرا عضو حزب مشارکت هستند چرا در سالهای گذشته دست به چنینی اقدامی نزده و با آرمانهای امام تجدید پیمان ننموده اند!؟

[4] – تسخیر:  طرح این موضوع جداً جای نگرانی از صداقت  گوینده دارد. چرا که  در چند سال گذشته اعضای بعض احزاب سیاسی از جمله حزب مشارکت که سرکار خانم ابتکار نیز عضومرکزیت آن بودند، با موضع گیریهایی که نموده­اند، آبرویی برای خط امام به جای نگذاشته اند! ملاقات عباس عبدی از اعضای حزب در سال 78 ( که در همین بازدید از مرقد امام شرکت داشته است) با باری روزن که موجب سرازیر شدن تهمت پشیمانی از تسخیر لانه  جاسوسی به سوی دانشجویان خط امام گردید، چرا تا کنون مورد نقد و نفی توسط ایشان قرار نگرفته است!؟ چرا طرح حاکمیت دوگانه و انتصابی و انتخابی نمودن مناصب در جمهوری اسلامی  و زیر سوال بردن اصل  ولایت فقیه مورد اعتراض ایشان واقع نشده است!؟ چرا شعار های ساختار شکن در روز قدس 88 مورد نقد و نفی ایشان قرار نگرفته است!؟ «جمهوری ایرانی»  و «نه غزه، نه لبنان» آنهم در روز قدس و عدم اعتراض به آن توسط رهبران و طرفداران جنبش سبز و دو دانشجوی خط امام که در زندان بوده­اند و سایر همفکران و هم حزبیهایشان از جمله کسانی که برای تجدید پیمان با آرمانهای امام ( که اساسی ترینش تشکیل جمهوری اسلامی و برپایی روز قدس است) در صداقت این مطالب و این تجدید پیمان، شک ایجاد میکند.

[5] –  تسخیر: تنها دو نفر از دانشجویان سابق خط امام به علت جریانات  خرداد 88 در زندان میباشند و «بسیاری از دوستان» معلوم نیست به چه کسانی اشاره دارد!؟

[6] – تسخیر: دو نفر از آقایان سابقا دانشجوی خط امام، آقای میردامادی  از شورای مرکزی لانه و آقای امین زاده از شورای کمکی در حال حاضر به خاطر جریانات انتخاب رئیس جمهور در سال 88 و شورشهای بعد از آن  که رهبر انقلاب آن را انقلاب مخملی نامیدند، در زندان هستند. حضور این برادران در زندان هیچ ربطی به شرکت آنان در تسخیر لانه جاسوسی نداشته و ندارد. لذا استفاده از عنوان دانشجویان خط امام برای این جریان یعنی دستگیری و زندانی شدن آنان منصفانه به نظر نمی رسد. بسیاری از دانشجویان خط امام در مسئولیتهای مهم نظام از فرماندهی سپاه تا ریاست صدا و سیما و از مدیریتهای فرهنگی تا استادی دانشگاهها مشغول خدمت به نظام اسلامی میباشند و طرح ظلم به دانشجویان خط امام، دور از انصاف و اتهامی نابجا به نظام اسلامی میباشد.

[7] – تسخیر: دستگیری ایشان هیچ ربطی به تسخیر لانه جاسوسی ندارد. معلوم نیست که آیا شرکت در تسخیر لانه جاسوسی میتواند تضمین کننده مصونیت افراد در هر حال و با هر جرمی  باشد!؟ این استدلال آیا صحیح است!؟ صحت یا عدم صحت دلیل دستگیری ایشان یک مطلب است و دانشجوی خط امام بودن ایشان مطلب دیگری است. در حال حاضر از 400 دانشجوی باقیمانده پیرو خط امام، فقط این 2 فرد و به اتهامی غیر از دانشجوی خط امام بودن در زندان میباشند!

[8] – تسخیر:  معلوم نیست با وجود رهبری در کشور و وظایف مصرح برای ایشان در قانون اساسی این نگرانی برای چه مطرح میشود!؟ آیا عدم پذیرش رأی اکثریت  مردم کشور و در حالی که سه وزیر کشور از اطرافیان جنبش سبز بوده اند و به خوبی میدانسته اند که امکان تقلبی در حد ده میلیون رأی در کشور وجود ندارد و عدم پذیرش نظر رهبری و حتی عدم پذیرش نظر دلسوزان بی طرف برای بازگشت به قانون و قبول حکمیت  و بازشماری ده درصد آرا و کشاندن مردم به خیابانها و در معرض توطئه توطئه گران قرار دادن آنان و به کشتن دادن تعدادی از آنان و بعد شهید سازی و مظلوم نمایی آنهم در سایه حمایت روشن و آشکار ابرقدرتها و با همگامی تمامی جبهه ضد انقلاب ، به معنی خط امامی بودن است!؟

[9] – تسخیر:  متأسفانه دعوت رهبران جنبش سبز چه در داخل و چه در خارج برای شرکت در مراسم 13 آبان  سال 88 و تغییر شعارهای این روز از «مرگ بر آمریکا» به «مرگ بر ولایت فقیه»  و ضدیت با نظام جمهوری اسلامی و به فراموش سپردن شیطان بزرگ!، بالاجبار فضایی چنین را بوجود خواهد آورد. ظاهرا خط امام چیزی غیر از «مرگ بر آمریکا »و مرگ بر«شیطان بزرگ» بودن این ابر قدرت و «مبارزه با آن» است و احتمالا امام از خط خود بیرون رفته و یا خط امام اشتباه بوده است و امام  از چند تن دانشجوی خط امام که عضو حزب مشارکت گردیده اند و مواضع آنان برای همه در چند سال حیات آن حزب کاملا روشن شده است، فاصله گرفته و از «خط  این چند تن از دانشجویان پیرو خط امام!» بیرون رفته است!

[10] – تسخیرک هشت تن از افراد سابقا دانشجویان خط امام در صورتی که تعداد دانشجویان خط امام بیش از 400 نفر بوده اند!

[11] – تسخیر: معلوم نیست این بسیاری چه کسانی هستند. آیا حزب مشارکت مساوی است با دانشجویان خط امام!؟ هشت نفر از دانشجویان سابق خط امام در میان بنیان گذاران این حزب  حضور دارند. آیا نظام را دشمن دانشجویان خط امام نشان دادن صحیح است!؟ آیا نظام جمهوری اسلامی کلیه دانشجویان خط امام را به جرم تسخیر لانه جاسوسی دستگیر و در زندان نموده است و یا دو نفر از آنان که یک حزب تشکیل داده اند وافکاری غیر از افکار امام را پی میگیرند و برای کسب قدرت به همکاری با دشمنان داخلی و خارجی انقلاب پرداخته و اگر خوشبین باشیم حداقل با آنان در یک جبهه قرار گرفته و رأی مردم کشور را نپذیرفته و نظام را متهم به خشونت و سرکوب مردم و دزدیدن آراء نموده و مردم را به خیابان کشانده و در معرض توطئه های دشمنان قرار داده اند، را دستگیر نموده و به زندان انداخته است!؟

[12] –  تسخیر: این چه  استدلالی است!؟ رهبران سازمان منافقین هم در زندان شاه بودند و با آغاز فاز مسلحانة توطئه های آنان و دستگیری  آنان همین استدلال را برای طرفداران خود بر ضد امام مینمودند

[13] –  تسخیر: از چه پشیمان نیستند!؟ از تسخیر لانه جاسوسی!؟ قسمتان را باور کنیم یا دم خروس را!؟ حمایت های دو سال گذشته آمریکا از مجموعه جنبش سبز و همگامی جنبش سبز با صاحبان لانه جاسوسی یعنی ابرقدرت جهانخوار آمریکا در جریانات چند سال اخیر و به فراموشی سپردن آرمانهای امام و حمایت ابرقدرتها و بخصوص آمریکا و انگلیس و ولیده آنان اسرائیل از آنان و شعار« نه غزه و نه لبنان» و«جمهوری ایرانی »  جنبش سبزیها در روز قدس( سال 88) که امام آن را روز حکومت اسلامی میدانست و راهپیماییهای مناسبتی بر علیه نظام جمهوری اسلامی و در روز 13 آبان و روز 16 آذر به جای شعارهای ضد آمریکایی شعارهای ضد جمهوری اسلامی مطرح نمود و به  رهبری انقلاب که تنها گناهش این بود که به دستور و بر اساس دروغ شما مبنی بر تقلب در انتخابات، انتخابات را باطل ننمود و رأی مردم را پاس داشت! اهانت نمود و او را قاتل و ولایتش را یاطل اعلام نمود، آبرویی برای جنبش سبز و جبهه اصلاحات  به جا نگذاشته است. نمی شود با حمایت  آمریکاییها جنبش سبز به پا نمود و با بی­آبرو شدن با قسم کسب آبرو کرد!

درباره ی سید محمد هاشم پوریزدانپرست

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام تسخیر لانه جاسوسی

مطلب پیشنهادی

ملاقاتی که موجب سرازیر شدن اتهام پشیمانی به سوی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام گردید.

ابراهیم اصغر زاده: تسخیر 48 ساعته سفارت آمریکا هدف اصلی بود.( لانه جاسوسی بی لانه جاسوسی!)

اصغر زاده: تسخیر 48 ساعته سفارت آمریکا هدف اصلی بود 13/08/1392 تهران – ابراهیم اصغرزاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *